DSC_0664

HS akmuo

UAB „Hidrostatyba“ registruota 1994 m. kovo 8 d., privatizavus buvusią Klaipėdos valstybinę akcinę melioracijos įmonę, kuri buvo įkurta dar 1959 m. balandžio 1 d. Todėl bendrovė skaičiuoja daugiau nei 20 metų savo naujųjų laikų istorijos.
Pradžioje veikla buvo paremta smulkiais privačiais ir valstybiniais užsakymais. Įmonės veiklos sritys buvo plečiamos, specializuojamasi įvairesnių darbų srityse. Taip kasmet augusi kompanija sulaukdavo vis daugiau pasiūlymų įgyvendinti sudėtingus projektus.
Dabar UAB „Hidrostatyba“ yra didžiausia statybinio profilio įmonė Vakarų Lietuvos regione, atestuota ypatingų statinių, inžinerinių tinklų , susisiekimo komunikacijų statybos ir renovacijos darbams atlikti.
Gamybinė bazė įsikūrusi Gargždų pramoniniame rajone ir užima 15,5 ha teritoriją. Teritorijoje yra administraciniai pastatai, bendrabutis darbuotojams, transporto priemonių ir mechanizmų remonto cechas, medienos apdirbimo cechas, medžiagų sandėliai, moderni degalinė, yra geležinkelio atšaka ir krovinių iškrovimo rampa.
UAB „Hidrostatyba“ turi kelis inertinių medžiagų karjerus, gamina frakcinį smėlį, žvirgždą, skaldą. Metinis pajėgumas - apie 180 000 m3.
Įmonė registruota Atliekas tvarkančių įmonių registre, todėl vykdydama darbus statybos objekte, dalį statybinių atliekų perdirba į antrinį gaminį – betono skaldą.