Kokybė ir greitis

HIDROSTATYBA – bendrovė atliekanti savo darbus maksimaliu greičiu ir geriausia kokybe. Sujungę šiuos du komponentus išvystėme atsakomybės jausmą bei įgijome klientų pasitikėjimą.

Apie mus

Mes teikiame statybos ir statybų valdymo paslaugas, turime savo išteklius, mechanizmus, statybų profesionalus bei 50-ies metų patirtį. Mūsų klientai patiki mums sudėtingus projektus, kurie įgyvendinti ir laiko patvirtinti  sėkmingai tarnauja aplinkai ir žmonėms. Bendrovė yra pelniusi pripažinimą kaip atliekanti darbus kokybiškai ir laiku. Mūsų daugelio metų patirtis statybos versle, kvalifikuoti specialistai, efektyvus gamybos valdymas ir nuoširdūs santykiai su klientais užtikrina darbų kokybę ir spartą.

Ilgametė darbo patirtis

Didžiausia statybinio profilio įmonė Vakarų Lietuvos regione – bendrovė „Hidrostatyba“ jau 20 metų rašo savo istoriją. Įkurta 1959 m. išplėtė kompetencijos ribas, todėl šiandien uždaroji akcinė bendrovė daro kur kas daugiau, negu žada jos pavadinimas.

Kodėl verta rinktis mus

SPECIALISTAI

Bendrovėje dirba įvairių statybos profilių specialistai, kurie yra savo srities žinovai. Kvalifikuoti darbuotojai užtikrino bendrovės ilgametę veiklą bei užtarnavo klientų pasitikėjimą.

MŪSŲ IŠTEKLIAI

Technikos mechanizmų cechas, aptarnaujantis beveik 200 vienetų sunkiosios technikos, eskavatoriai, savivarčiai, instrumentai, taip pat nuosavas darbuotojų pervežimo transportas bei įmonės specialistai ir kt.

AUTOTRANSPORTAS

Įmonė turi savo nuosavą darbuotojų pervežimo transportą bei IT personalo naudojamus lengvuosius automobilius.

MECHANIZMAI

Bendrovėje veikia didelis statybinės technikos mechanizmų, transporto ir mažosios mechanizacijos cechas, kuris aptarnauja netoli dviejų šimtų vienetų sunkiosios technikos ir nemažiau mažosios įrangos. Įmonė nuolat investuoja ir įsigija naują šiuolaikinę statybinę techniką: ekskovatorius, savivarčius, instrumentus, diegia GPS apskaitos sistemas, 3D mechanizmų valdymo programas.

PROJEKTŲ VALDYMAS

Įmonėje užsibrėžtas tikslas nuolat tobulinti ir siekti kuo aiškesnės projekto valdymo sistemos, turėti projekto valdymo sistemos lygį, kuris leis pasiekti dar didesnių įmonės reultatų. HIDROSTATYBA šiuo metu įdiegtos vadybos valdymo sitemos: ISO 9001, ISO 14001, SA 8000-2008, OHSAS 18001.

KOMPETENCIJA

Įmonė nuolat vykdo darbuotojų profesinį kėlimą, organizuojant darbuotojų apmokymus ir rengiant konferencijas apimančias visus specialistų lygius. Įmonė sparčiai ruošiasi BIM modelio diegimui, investuoti ne tik į begalės naujos informacinės sistemos atnaujinimą, bet ir į darbuotojų kompetencijos kėlimą.

Naujausia įranga

Pasitelkdami moderniausią bei našiausią statybinę techniką, bendrovė užtikriną visų darbų kokybę. Statyboje įmonė naudoja naujausias Vakarų šalyse bei Lietuvoje sukurtas technologijas ir medžiagas, atitinkančias pasaulinius standartus.

Mūsų projektai

Gamybinė bazė

HIDROSTATYBA įsikūrusi Gargždų pramoniniame rajone ir užima 15,5 ha teritoriją. Teritorijoje yra metalo nestandartinių gaminių ir medienos apdirbimo cechai, naftos bazė, mechanizmų ir transporto priemonių remonto cechai, krovinių iškrovimo rampa ir geležinkelio atšaka.

Mūsų klientai

Klaipėdos nafta
Kauno oro uostas
Klaipėdos vanduo
Jūrų uosto direkcija
Lietuvos geležinkeliai
Klaipėdos savivaldybė
Palangos savivaldybė
Vilniaus universitetas
Kauno savivaldybė
Tauragės savivaldybė

Teikiamos paslaugos

Generalinės rangos funkcijos, projektavimo paslaugos, inertinių medžiagų gamyba ir pardavimas, statybinių mechanizmų ir transporto nuoma, statinių statybos darbai: geležinkelių klojimas, kelių tiesimas, tiltų ir viadukų statyba, inžinerinių tinklų klojimas, pastatų statyba, oro uostų statyba ir kt.

Kontaktai

Susisiekite

Rekvizitai

Įmonės kodas: 163281914
PVM kodas: LT632819113
Adresas: Gamyklos g. 4, Gargždai
LT-96155, Lietuva

Adresas

UAB “Hidrostatyba”
Gamyklos g. 4
Gargždai, LT-96155
Lietuva

Kontaktai žiniasklaidai

Telefonas: +370 46 470930
Faksas: +370 46 471500
El. paštas: info@hidrostatyba.lt
Darbo laikas: I-V 07.00-16.00

Žemėlapis