Kokybė ir greitis

UAB „Hidrostatyba“ – bendrovė, darbus atliekanti kokybiškai ir laiku. Darbų kokybę ir spartą užtikrina daugelio metų patirtis statybos versle, aukštos kvalifikacijos specialistai, efektyvus gamybos valdymas bei geranoriški santykiai su klientais, partneriais ir subrangovais.

Apie mus

UAB „Hidrostatyta“ yra didžiausia statybinio profilio įmonė Vakarų Lietuvos regione ir teikia pramoninės, civilinės ir hidrotechninės statybos ir statybų valdymo paslaugas. Tai bendrovė, priimanti neeilinius iššūkius , nebijanti pokyčių ir nuolat plečianti kompetencijos ribas. Klientų patikėti projektai įgyvendinami atsakingai, todėl jie sėkmingai ir ilgai tarnauja visuomenei, o bendrovė kaskart įgyja vis didesnę patirtį bei klientų pasitikėjimą.

Ilgametė darbo patirtis

Didžiausia statybinio profilio įmonė Vakarų Lietuvos regione – bendrovė „Hidrostatyba“ jau 20 metų rašo savo istoriją. Įkurta 1959 m. išplėtė kompetencijos ribas, todėl šiandien uždaroji akcinė bendrovė daro kur kas daugiau, negu žada jos pavadinimas.

Kodėl verta rinktis mus

SPECIALISTAI

Bendrovėje dirba įvairių statybos profilių specialistai, kurie yra savo srities žinovai. Kvalifikuoti darbuotojai užtikrino bendrovės ilgametę veiklą bei užtarnavo klientų pasitikėjimą.

MŪSŲ IŠTEKLIAI

Energingas ir novatoriškas personalas. Bendrovėje vidutiniškai dirba apie 300 darbuotojų. Didelė ir moderni techninė bazė – transporto ir mechanizmų cechas, aptarnaujantis beveik 200 vienetų sunkiosios technikos ir lengvojo transporto, bei mažosios mechanizacijos įrangą; naftos bazė, sandėliai, medienos apdirbimo cechas. Smėlio – žvyro karjerai.

AUTOTRANSPORTAS

Bendrovėje veikia didelis transporto ir mechanizmų cechas, kuris aptarnauja  apie 200 vnt. transporto ir  sunkiosios statybinės technikos mechanizmų,  bei mažosios mechanizacijos įrangą. Įmonė kasmet investuoja  ir įsigyja šiuolaikišką statybinę techniką: ekskavatorius, savivarčius, instrumentus, diegia GPS apskaitos sistemas, 3D mechanizmų valdymo programas.

MECHANIZMAI

Įmonė turi nuosavą darbuotojų pervežimo transportą  bei inžinerinio techninio personalo naudojamus lengvuosius automobilius.

PROJEKTŲ VALDYMAS

Įmonėje užsibrėžtas tikslas nuolat tobulinti ir siekti kuo aiškesnės projekto valdymo sistemos, turėti projekto valdymo sistemos lygį, kuris leis pasiekti dar didesnių įmonės rezultatų. UAB „Hidrostatyba“ šiuo metu įdiegtos vadybos valdymo sistemos: ISO 9001, ISO 14001, SA 8000-2008, OHSAS 18001.

KOMPETENCIJA

Įmonės statybos specialistai periodiškai atestuojami VĮ SPSC, kvalifikaciją tobulina aukštųjų mokyklų ir kitų įstaigų organizuojamuose kursuose, seminaruose, konferencijose. Taip pat įmonė  vykdo darbuotojų  profesinės kvalifikacijos kėlimą  rengdama  darbuotojų apmokymus, apimančius visus specialistų lygius. Lankydami įvairias specializuotas parodas darbuotojai  susipažįsta  su naujienomis ir šiuolaikiškais sprendimais statybos sektoriuje.

Naujausia įranga

Pasitelkdami moderniausią bei našiausią statybinę techniką, bendrovė užtikriną visų darbų kokybę. Statyboje įmonė naudoja naujausias Vakarų šalyse bei Lietuvoje sukurtas technologijas ir medžiagas, atitinkančias pasaulinius standartus.

Mūsų projektai

Gamybinė bazė

HIDROSTATYBA įsikūrusi Gargždų pramoniniame rajone ir užima 15,5 ha teritoriją. Teritorijoje yra metalo nestandartinių gaminių ir medienos apdirbimo cechai, naftos bazė, mechanizmų ir transporto priemonių remonto cechai, krovinių iškrovimo rampa ir geležinkelio atšaka.

Mūsų klientai

Klaipėdos nafta
Kauno oro uostas
Klaipėdos vanduo
Jūrų uosto direkcija
Lietuvos geležinkeliai
Klaipėdos savivaldybė
Palangos savivaldybė
Vilniaus universitetas
Kauno savivaldybė
Tauragės savivaldybė

Teikiamos paslaugos

Generalinės rangos funkcijos, projektavimo paslaugos, inertinių medžiagų gamyba ir pardavimas, statybinių mechanizmų ir transporto nuoma, statinių statybos darbai: geležinkelių klojimas, kelių tiesimas, tiltų ir viadukų statyba, inžinerinių tinklų klojimas, pastatų statyba, oro uostų statyba ir kt.

Kontaktai

Susisiekite

Rekvizitai

Įmonės kodas: 163281914
PVM kodas: LT632819113
Adresas: Gamyklos g. 4, Gargždai
LT-96155, Lietuva

Adresas

UAB “Hidrostatyba”
Gamyklos g. 4
Gargždai, LT-96155
Lietuva

Kontaktai žiniasklaidai

Telefonas: +370 46 470930
Faksas: +370 46 471500
El. paštas: info@hidrostatyba.lt
Darbo laikas: I-V 07.00-16.00

Žemėlapis