Kokybė ir greitis

UAB „Hidrostatyba“ – bendrovė, darbus atliekanti kokybiškai ir laiku. Darbų kokybę ir spartą užtikrina daugelio metų patirtis statybos versle, aukštos kvalifikacijos specialistai, efektyvus gamybos valdymas bei geranoriški santykiai su klientais, partneriais.

Apie mus

UAB „Hidrostatyba“ yra didžiausia statybinio profilio įmonė Vakarų Lietuvos regione. Tai bendrovė, priimanti neeilinius iššūkius, nebijanti pokyčių ir nuolat plečianti kompetencijos ribas. Klientų patikėti projektai įgyvendinami atsakingai, todėl jie sėkmingai ir ilgai tarnauja visuomenei, o bendrovė kaskart įgyja vis didesnę patirtį bei klientų pasitikėjimą.

Ilgametė darbo patirtis

UAB „Hidrostatyba“ jau trečią dešimtmetį rašo savo istoriją. Bendrovė nuolat plečia veiklos sritis ir šiandien ji daro kur kas daugiau, negu žada jos pavadinimas. Ilgametė darbo patirtis leidžia džiaugtis sėkmingai įvykdytais projektais, reikšmingais ne tik Vakarų regionui, bet ir visai Lietuvai.

Kodėl verta rinktis mus

TEIKIAMOS PASLAUGOS

Bendrieji ir specialieji statybos darbai. Ypatingo statinio statybos rangovas (gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, susisiekimo komunikacijos, inžineriniai tinklai, hidrotechnikos statiniai, sąvartynai, kultūros paveldo statiniai, melioracijos statiniai).  Generalinio rangovo funkcijos. Inertinių medžiagų gavyba ir gamyba.  Mechanizmų ir transporto priemonių nuoma.

MŪSŲ IŠTEKLIAI

Energingas ir novatoriškas bendrovės personalas. Didelė ir moderni techninė bazė – didelis kiekis  sunkiosios statybinės technikos,  lengvojo transporto  bei mažosios mechanizacijos įrangos;  naftos bazė, medžiagų  sandėliai, medienos apdirbimo cechas, įmonei priklausantys smėlio – žvyro karjerai.

AUTOTRANSPORTAS

Įmonė nuosavu  transportu  perveža  darbuotojus  į tuo metu vykdomus  statybos objektus. Taip pat turi lengvųjų automobilių, kuriais  naudojasi  inžinerinis  techninis  personalas.  Esant poreikiui ir galimybėms,  transporto priemonės  taisomos  remonto ceche.  Periodiškai įmonės transporto parkas yra atnaujinamas.

MECHANIZMAI

Bendrovėje veikia transporto ir mechanizmų cechas, aptarnaujantis  transporto ir  sunkiosios statybinės technikos mechanizmus,  bei mažosios mechanizacijos įrangą. Įmonė kasmet investuoja  ir įsigyja šiuolaikišką statybinę techniką, įdiegtos GPS apskaitos sistemos.

PROJEKTŲ VALDYMAS

Įmonėje užsibrėžtas tikslas nuolat tobulinti ir siekti kuo aiškesnės projekto valdymo sistemos, turėti projekto valdymo sistemos lygį, kuris leis pasiekti dar didesnių įmonės rezultatų. UAB „Hidrostatyba“ šiuo metu įdiegtos vadybos valdymo sistemos, atitinkančios  ISO 9001, ISO 14001, SA 8000-2008, OHSAS 18001 standartus.

SPECIALISTŲ KVALIFIKACIJA

Bendrovėje  kreipiamas didelis dėmesys specialistų kvalifikacijai. Kvalifikaciją įvairių sričių ir lygių specialistai tobulina aukštųjų mokyklų bei kitų įstaigų organizuojamuose tiesioginiuose ir nuotoliniuose mokymuose. Statybos profilių specialistai periodiškai atestuojami VĮ SPSC. Darbuotojai lanko specializuotas parodas,  kur  papildomai susipažįsta  su savo darbo  srities naujienomis.

Įvertinimai

Bendrovės nuopelnus statybos sektoriuje dažnai vainikuoja įvairios padėkos bei apdovanojimai. Net penki UAB „Hidrostatyba“ įgyvendinti projektai yra įvertinti Lietuvos Pramonininkų Konfederacijos rengiamo konkurso „Metų Gaminys“ aukso medaliais.

Mūsų projektai

Naujausia įranga

Pasitelkdama moderniausią bei našiausią statybinę techniką, bendrovė užtikrina visų darbų kokybę. Statyboje įmonė naudoja naujausias Vakarų šalyse bei Lietuvoje sukurtas technologijas ir medžiagas, atitinkančias pasaulinius standartus.

Rėmėjas

Mes įsikūrę

UAB „Hidrostatyba“ įsikūrusi Gargždų pramoniniame rajone ir užima 15,5 ha teritoriją. Teritorijoje yra administraciniai pastatai, bendrabutis, transporto priemonių ir mechanizmų remonto, medienos apdirbimo cechai, degalinė, sandėliai, yra geležinkelio atšaka.

Kontaktai

Susisiekite

Rekvizitai

UAB „Hidrostatyba“
Gamyklos g. 4
Gargždai, LT-96155
Lietuva

Telefonas: +370 46 470930
Faksas: +370 46 471500
El. paštas: info@hidrostatyba.lt

Įmonės kodas: 163281914
PVM kodas: LT632819113
Darbo laikas: I-V, 7.30 – 16.30 val.

Žemėlapis

Naujienos Facebook'e